Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
informácie a objednávky+421 944 795 102
0
0 EURObjednať
  1. Hlavná stránka
  2. Bezpečnosť Vašej peňaženky

Bezpečnosť Vašej peňaženky

 Ako ochrániť svojou peňaženku?

1) Rajom pre zlodeja peňaženiek, sú predovšetkým miesta s vysokou koncentráciou ľudí: nákupné centrá a jej parkovisko, mestská hromadná doprava, reštaurácie a priestory voľnočasových aktivít.

2) Majte sa na pozore najmä v predvianočnom období v priestoroch s vysokou koncentráciou ľudí.

3) Kabelku, tašku majte vždy zapnutú. K peňaženke v bočnom vrecku kabelky, sa zlodeji ľahšie dostanú, bez toho by si ste si nešeho všimli.

4) V priestoroch s vysokou zaľudnenosť si držte tašku vždy pred sebou. Rozhodne jej nenoste za chrbtom. Keď máte peňaženku v oblečení, uistite sa, že je bezpečne uložená.

5) Nenechávajte peňaženku vo vrchnej časti kabelky či tašky. Nenoste jej ani v priehľadných taškách.

6) Peňaženku alebo kabelku neodkladajte do nákupného vozíka.

7) Pri platení nenechávajte peňaženku plne bez dozoru.

8) V zaparkovaných vozidlách nenechávajte peňaženky ani dokladovky. V prípade že ju tam zabudnete, je prvděpodobnost krádeže veľmi vysoká.

9) V prípade že peňaženku nosíte v oblečení, využívajte predovšetkým vnútorných vreciek saka alebo kabátu, najlepšie so zapínaním. Nikdy nenoste peňaženky vo vonkajších vreckách.

10) Príležitosť robí zlodeja a preto vždy majte na pamäti, že pri manipulácii s peňaženkou bu te s maximálnou diskrétnosti, tak aby ste na seba zbytočne neupozorňovali a nestali sa tak nechcenú objatí nápadu trestnej činnosti.