Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
informácie a objednávky+420776862626
0
0 EURObjednať
  1. Hlavná stránka
  2. O nás

O nás

Vážení zákazníci,

internetový obchod www.inPENAZENKY.sk patrí do siete obchodov zaoberajúcichsa predajom tovaru najvyššej kvality mnohých svetových značiek za rozumnú cenu. Naším primárnym cieľom je spokojný a vracajúcisa zákazník, ktorý ocenia špičkovú kvalitu našich produktov, rýchlosť dodani a aférové jednanie. Prajeme Vám príjemný nákup a tešímesa na spoluprácu.

Internetový obchod inpenazenky.sk je najväčším e-shopom so značkovými koženými a inými peňaženkami v Slovenskej a Českej republike.

Svoje služby Vám poskytujeme od roku 2012 na internetovej adrese www.inpenazenky.sk. Od tejto doby neustále rozširujeme sortiment tovaru, tzn. značkových kožených a iných, pánskych, dámskych, detských i luxusných peňaženiek. Skvalitňujeme služby, aby ste u nás spokojne nakupovali a odporučili náš obchod svojim priateľom alebo známym.

Tovar, ktorý Vám tu ponúkame, môžete uvidieť aj v mnohých kamenných obchodoch v Bratislave ale aj v zahraničí napr. v Prahe, Brne, Ostrave a Zlíne, Viedni, Krakove, Drážďanoch.

Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom značkové módne a štýlové peňaženky za rozumné ceny. Sme výhradným dovozcom mnohých značiek. V našej ponuke nájdete všetky druhy značkových kožených, koženkových alebo iných peňaženiek pre všetky vekové kategórie. Radi získavame nových a spokojných zákazníkov, a preto tu nájdete pravidelne akčné zľavy.

Prečo nakupovaťpeňaženkypráveunás:    

  1. Najviac štýlové a luxusné, kožené, koženkové a iné pánske peňaženky, dámske peňaženky aj detské peňaženky.
  2. Široký sortiment peňaženiek
  3. Všetky peňaženky skladom
  4. Okamžité doručenie zásielky do 2 dní
  5. Spokojnosť zákazníkov
  6. Rozumné ceny
  7. Veľa ďalších výhod ...